Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Festyn sportowo-rodzinny w Kokoszycach – turniej piłkarski [ZDJĘCIA] 

W ramach festynu sportowo-rodzinnego rozegrano dzisiaj turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży. Turniej odbył się na boisku w Kokoszycach przy ulicy Parkowej. Organizatorami tego wydarzenia był Klub Sportowy 25 Naprzód Kokoszyce oraz SWD Wodzisław...

Piłkarskie zmagania w Markowicach - Turniej Małych Bajtlów [ZDJĘCIA][WIDEO]  

W dniach 20-21 maja na boisku ZSP nr 1 w Markowicach organizowana jest trzecia edycja Turnieju Małych Bajtlów. UKS Arka Markowice zaprosił do siebie młodych piłkarzy z roczników 2014-2016.

Baraż o rybnicką klasę A: awans KS 25 Kokoszyce po wygranej z Jednością Grabownia-Golejów  

W sobotę 24 lipca na boisku w Gołkowicach rozegrany został mecz barażowy o miejsce w rybnickiej klasie A. Na neutralnym terenie KS 25 Kokoszyce, który w mijającym sezonie zakończył rozgrywki na 2. miejscu rybnickiej B-klasy, zmierzył się z Jednością Grabownią-Golejów, która zajęła 13. miejsce w rybnickiej A-klasie. Po pełnym emocji...

Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach wyraził zgodę na zwiększenie ilości drużyn do 18 w rozgrywkach rybnickiej A klasy w sezonie 2021/2022.

Młodzież Odry Centrum ograła Kokoszyce [ZDJĘCIA]  

Czwartoligowa Odra Centrum Wodzisław Śląski pokonała B klasowe Kokoszyce w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik. Odmłodzony zespół Bartłomieja Sochy wygrał 6:0, a gole strzelał głównie w końcówce meczu.

Festyn sportowo-rodzinny w Kokoszycach – turniej piłkarski [ZDJĘCIA]  

W ramach festynu sportowo-rodzinnego rozegrano dzisiaj turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży. Turniej odbył się na boisku w Kokoszycach przy ulicy Parkowej. Organizatorami tego wydarzenia był Klub Sportowy 25 Naprzód Kokoszyce oraz SWD Wodzisław Śląski.

Chwila grozy w Kokoszycach. Pstrążna uratowała remis [WIDEO]  

Zobacz skrót meczu raciborskiej B klasy pomiędzy KS 25 Kokoszyce a LKS Pstrążna.

Trampkarze: KS 25 Kokoszyce rozgromiło LKS Ocice  

Do przerwy cztery bramki, po przerwie kolejne sześć. Emocjonujący mecz młodzików w Kokoszycach.

Młodziki: KS Przyszłość Rogów pokonało SWD Wodzisław Śl.  

Młodzieżowe spotkanie na boisku w Kokoszycach zakończyło się wygraną KS Przyszłość Rogów.

Pogrom w Kokoszycach! Gospodarze wygrali 9:1!  

Mecz pełen emocji zafundowali nam piłkarze podczas meczu w Kokoszycach. Łącznie w niedzielnym spotkaniu padło aż 10 (!) bramek.

Młodzicy z Krzyżkowic wysoko pokonali rówieśników z Kokoszyc [FOTO]  

Piątkowy mecz IX kolejki spotkań Młodzików D1 grupy 2 podokręgu Racibórz pomiędzy Naprzodem 37 Krzyżkowice a drużyną z Kokoszyc zakończył się wysoką wygraną gospodarzy, którzy pokonali przeciwnika 11:0. 

Katastrofalna druga połowa Rafako. Goście z Kokoszyc strzelali jak natchnieni  

Na inaugurację wiosennej rundy juniorów młodszych podokręgu Racibórz młodzi piłkarze KS Rafako spotkali się na własnym boisku z zawodnikami KS Kokoszyce. Gospodarze nie mogą uznać tego meczu za udany. O ile w pierwszej połowie stoczyli z rywalem wyrównany bój, w drugiej popełnili ogromną liczbę katastrofalnych błędów, które poskutkowały...

Udany debiut Zawady w C klasie  

W ramach drugiej kolejki raciborskiej C klasy LKS Naprzód 46 Zawada II podejmował na swoim boisku KS 25 Kokoszyce. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Dawid Kubica (2), Paweł Kubecki. Gola dla przyjezdnych zdobył Krzysztof Nowicki.

Kuriozum na meczu C-klasy w Kokoszycach 

Zawodnik Kokszyc wyrwał sędziemu czerwoną kartkę i ją podarł. Mecz został przerwany.

ORLIKI – wyniki i tabela końcowa 

Dobiegły końca zmagania najmłodszych piłkarzy. Mistrzostwo wywalczyła Unia Racibórz, drugie miejsce zajął Tworków, a na trzeciej pozycji uplasowały się Czyżowice.

ORLIKI – wyniki, tabela, zapowiedzi 

Rozgrywki z udziałem najmłodszych piłkarzy wielkimi krokami zbliżają się do końca.  

ORLIKI – wyniki, tabela, zapowiedzi 

Dwie kolejki przed końcem rozgrywek drużyna Unii Racibórz przypieczętowała sobie mistrzostwo w rywalizacji najmłodszych adeptów piłki nożnej.

ORLIKI – wyniki, tabela, zapowiedzi 

W kolejnej serii spotkań najmłodsi piłkarze aż 58 razy trafiali do bramki rywali.

Zobacz więcej