Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach wyraził zgodę na zwiększenie ilości drużyn do 18 w rozgrywkach rybnickiej A klasy w sezonie 2021/2022.

Kamień wygrał Mundial dla Dzielnic [ZDJĘCIA]  

Dwa lata temu podczas EURO 2016 dla Dzielnic w finale Ochojec wygrał z Chwałowicami. W tegorocznym finale Mundialu 2018 obrońcy tytułu się nie zameldowali, choć stanęli na podium zwyciężając w meczu o 3 miejsce 7:0 ze Stodołami. W finale zmierzyły się natomiast ekipy gospodarzy i Kamienia.

Mundial 2018 dla Dzielnic 

Stowarzyszenie "Akademia Rozwoju Edukacji Kreatywnej" wraz z Radą Dzielnicy Golejów zapraszają do udziału w niezwykłym turnieju piłki nożnej - MUNDIAL 2018 dla Dzielnic.

Zaskakująca porażka lidera  

Pierwszą swoją porażkę w rundzie wiosennej zanotowali zawodnicy Startu Mszana. Aktualny lider tabeli rybnickiej A Klasy podejmował drużyną TKKF Jedność Grabownia. Pierwsze spotkanie obu ekip zakonczyło się zwycięstwem Startu 4:0.

Trzy czerwone w Jankowicach 

  W sobotę w Jankowicach pogoda wystraszyła kibiców, których na meczu z Grabownią zjawiła się zaledwie garstka. Czekało ich jednak ciekawe widowisko i duże emocje.

Grabownia efektownie zakończyła udany sezon  

W meczu ostatniej drużyny z liderem bez niespodzianki. Jedność Grabownia zagrała na luzie a mimo to nie miała większych problemów z rozbiciem Interu Krostoszowice.