Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa w Bojanowie

W sobotnie popołudnie, dnia 10.02, w sali Klubu Sportowego Tenisa Stołowego w Bojanowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa.

W sportowych zmaganiach brały udział dzieci, młodzież oraz dorośli, zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Sołtysa w BojanowieEP
Kacper Horny, zdobywca 2 miejsca.

Od wielu lat w Bojanowie są organizowane rozgrywki sportowe Tenisa Stołowego. Dzieci, młodzież oraz dorośli mogą się zmierzyć z zawodnikami z całej Gminy Krzanowice na zawodach gminnych o puchar Burmistrza lub w zawodach sołeckich o puchar Sołtysa. Dla osób chcących grać zawodowo w potocznie zwanego "ping-ponga", powstał Klub Sportowy Tenisa Stołowego, który ma swoją siedzibę w sali Domu Kultury.

Pod czujnym okiem sędziów: sołtysa Aleksandra Reisky oraz założyciela i prezesa Klubu Sportowego Tenisa Stołowego Andrzeja Kuca, rywalizowały ze sobą dwie grupy dorosłych i jedna dziecięca.

Podczas sportowych zmagań rywalizowali ze sobą także członkowie rodzin, tutaj tym bardziej walka o punkty była zacięta.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Grupa dziecięca:

1.Dominik Könighaus

2.Kacper Horny

3.Patryk Koczy

4.Jakub Reisky

5.Grzegorz Reisky

6.Tobiasz Koczy

Grupa dorosłych - kobiety i mężczyźni:

1. Paweł Makoś

2. Kamil Gorywoda

3. Bogusław Gorywoda

4. Sylwia Czarny

5. Łukasz Makoś

6. Michał Marek

7. Ewa Paskuda

8. Norbert Zacharzowski

9. Piotr Czarny

10. Krystian Könighaus

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].