środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

Wypadek przy grillu - dziecko z poparzoną twarzą

14.08.2011 11:14 | 44 komentarze | acz

Dziewięcioletni chłopiec został wczorajszego wieczoru przewieziony do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Poszkodowane dziecko z boiska w Krzyżkowicach zabrał helikopter.

Wypadek przy grillu - dziecko z poparzoną twarzą
Lądowanie śmigłowca na terenie boiska piłkarskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia około godziny 18.00 w Krzyżkowicach. – Podczas meczu LKS Naprzód 37 Krzyżkowice - KS 1905 Krzanowice nastąpiła niecodzienna sytuacja. Mecz przerwano ponieważ na boisku miał lądować helikopter ratowniczy. W międzyczasie na miejsce przybyła policja. Później ratownicy przenieśli chłopca z karetki do śmigłowca i wyruszyli do szpitala. Chłopiec miał poparzoną znaczną część ciała: nogi, ręce i tułów. Zdarzenie skupiło uwagę wielu przechodniów. Wszystko miało miejsce na boisku w Krzyżkowicach. Miejmy nadzieje że chłopak prędko wróci do zdrowia – pisze na platformę nowiny.info nasza czytelniczka.

Jak się okazało, do poparzenia doszło najprawdopodobniej podczas rozpalania grilla. Ojciec chłopca miał dolewać podpałki do płonącego grilla. W pewnym momencie doszło do rozerwania butelki. Najbardziej poszkodowany został stojący w pobliżu chłopiec.  

Więcej informacji już wkrótce na portalu nowiny.pl

(acz)

Materiał nadesłany przez czytelnika na info@nowiny.pl