Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Czas na inwestycje - kampania Dariusza Polowego

Czas na inwestycje - kampania Dariusza Polowego

Propozycje inwestycji miejskich w 2021 roku przedkładanych radzie miasta przez prezydenta Polowego

Propozycje inwestycji miejskich w 2021 roku przedkładanych Radzie Miasta Racibórz przez prezydenta miasta Dariusza Polowego.

Prezydent Polowy spotkał się z radnymi Lenka w sprawie boiska ze sztuczną murawą  

Do rozmów doszło w poniedziałkowe popołudnie - 1 lutego w urzędzie. Czy w ten sposób Dariusz Polowy chciał pozyskać poparcie "Razem dla Raciborza" dla budowy boiska ze sztuczną trawą na stadionie Unii przy Srebrnej?

Polowy ma poparcie Wosia dla budowy sztucznej murawy na Srebrnej  

Prezydent Raciborza urządził w magistracie spotkanie na temat planowanej przezeń inwestycji dla środowiska sportowego. Zrobił je by jego zamiar zyskał szersze poparcie.

Boisko na cały rok żeby Racibórz nie był zaściankiem 

Włodarz Raciborza zaprosił do magistratu trenera piłki nożnej i specjalistkę od budowy boisk ze sztuczną nawierzchnią by przekonać zainteresowanych, że w tej kadencji samorządu przy ulicy Srebrnej powinien powstać taki obiekt.

Polowy znów dopinguje radnych. Pokazał projekt boiska na Srebrnej   

Prezydent Raciborza nie ustaje w swej kampanii promującej zadania do budżetu miasta 2021. Spotkał się z dziennikarzami, żeby pokazać im, jak ma wyglądać nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Nowe lodowisko w OSiR. Prezydent Polowy pokazał jak ma wyglądać   

Na zdalnej konferencji prasowej włodarz Raciborza omówił i zaprezentował plany budowy nowej ślizgawki przy Zamkowej. Ma kosztować 5,7 mln zł. To jedna z kilku inwestycji, które zaplanował na najbliższy czas Dariusz Polowy. Chce je prezentować na przestrzeni nadchodzących tygodni. Liczy, że raciborzanie będą dopingować swych radnych,...