Raciborscy tenisiści rozegrali pierwszy turniej w tym sezonie [ZDJĘCIA] 

W sobotę 20.05.2023 przy wspaniałej pogodzie na kortach OSiR Racibórz odbył się pierwszy z cyklu turniej tenisa ziemnego amatorów 8 par deblowych w formacie "4 gemy". W pierwszych zawodach promujących integrację środowiska tenisowego wzięło...

Fitness opanował Żory po raz drugi [ZDJĘCIA, LIVE] 

1 kwietnia liczne grono pod okiem zawodowców ćwiczyło na II Żorskiej Konwencji Fitness. 

VI Runda Amatorskiej Ligi Darta w PCS [ZDJĘCIA] 

W sobotę od 17 do nocy na terenie Powiatowego Centrum Sportu rozegrano VI rundę Amatorskiej Ligi Darta. Do rywalizacji na tarczach sizalowych oraz wspólnej zabawy zgłosiło się dwudziestu mężczyzn oraz osiem kobiet. Na szczycie podium stanęli...

UKS Start Pietrowice zbiera kolejne punkty w I lidze [ZJDĘCIA] 

W sobotni wieczór szczypiornistki UKS Start Pietrowice Wielkie rozegrały swój czwarty mecz w I lidze. W hali sportowej Zespołu Szkół w Kuźni Raciborskiej zmierzyły się z Klubem Sportowym Cracovia 1906.

Ruszyła Amatorska Liga Darta w Raciborzu [ZDJECIA]  

Współpraca Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Powiatowego Centrum Sportu zrodziła ciekawy turniej. Na terenie kręgielni OSiR w Raciborzu zorganizowano pierwszą rundę Amatorskiej Ligi Darta. Kolejne zmagania odbędą się w PCS 24 kwietnia w odmianie...

Bike Atelier MTB Maraton ponownie zagościł w Raciborzu [ZDJĘCIA][WIDEO] 

W niedzielę 10 października w Raciborzu zorganizowano po raz drugi wyścig w ramach jednej z najpopularniejszych serii maratonów rowerowych w Polsce. Zawodnicy wystartowali z placu Długosza, gdzie znajdowała się też meta i miasteczko wyścigu....

Premierowa jazda z Justyną Święty-Ersetic [WIDEO] 

Podczas jazdy samochodem, dziennikarz, dyrektor redakcji sportowej Canal+ Michał Kołodziejczyk przepytuje znanych polskich sportowców. W osiemnastym odcinku programu "Premierowa jazda" Kołodziejczyk przepytał raciborską lekkoatletkę Justynę...

Rozpoczęcie sezonu Śląskiej Ligi OCR w Rybniku 

W Rybniku odbędzie się rozpoczęcie sezonu Śląskiej Ligi OCR – lokalnego cyklu biegów przeszkodowych.

Martyna Prajsnar mistrzyną i wicemistrzynią Polski w biathlonie 

W miniony weekend (25-28 lutego) w Dusznikach-Zdroju na Tauron Arena odbyły się Biathlonowe Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych.

Prezydent nagrodził sportowców Victorii Racibórz [ZDJĘCIA] 

We wtorek w murach pływalni MKS-SMS Victoria Racibórz odbyła się uroczystość (w zastępstwie za coroczną Galę Sportu) podczas której prezydent miasta Racibórz Dariusz Polowy nagrodził wyróżniających się sportowców raciborskiej Victorii.

W Powiatowym Centrum Sportu poznano wyborowych strzelców z broni pneumatycznej [ZDJĘCIA]  

Finałem prowadzonych w trakcie ferii zajęć ze strzelectwa pneumatycznego był turniej pn. „Sokole oko” przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych.

PCS w Raciborzu zaprasza na Walentynkowy Turniej Darta 

PCS w Raciborzu serdecznie zaprasza do udziału w Walentynkowym Turnieju Darta, który odbędzie się 12 lutego (niedziela) o godz. 16:00.

I Runda Amatorskiej Ligi Darta w Raciborzu [ZDJĘCIA]  

W ramach 31. Finału WOŚP w PCS-ie rozegrana została I Runda Amatorskiej Ligi Darta sezonu 2023. 

PCS w Raciborzu zaprasza na zawody strzeleckie 

Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zawodach strzeleckich z karabinków pneumatycznych (wiatrówki), które odbędą się 27 stycznia (piątek) o godz. 13:00 (PCS, ul. Klasztorna 9).

OSiR w Raciborzu zaprasza na walentynkowe warsztaty dla par [ZAPOWIEDŹ] 

Chciałbyś, chciałabyś wyjątkowo spędzić dzień zakochanych? Marzysz o czymś wyjątkowym poza romantyczną kolacją czy wspólnym spacerze? OSiR w Raciborzu zaprasza na Walentynkowe warsztaty dla par.

I Mistrzostwa województwa opolskiego amatorów w bilarda [ZDJĘCIA]  

W dniach 14-15 stycznia w Centrum Kultury i Sportu Tkalnia w Kietrzu rozegrano I Mistrzostwa województwa opolskiego amatorów w pool bilard „Daihan Cup 2023”. Najlepszym okazał się młody Oskar Widacha z Jaworzna, który wygrał 29 z 36 rozegranych partii.

PCS w Raciborzu przedstawiło program zajęć podczas ferii zimowych 

Powiatowe Centrum Sportu, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowało szereg atrakcji na zbliżający się czas ferii zimowych w województwie śląskim.

W Raciborzu działa od 2 stycznia wypożyczalnia nart i snowboardów oraz serwis narciarski! 

Zaczyna padać śnieg w górach. Niedługo startują ferie zimowe. Ruszyła więc wypożyczalnia nart i snowboardów oraz serwis narciarski od 2 stycznia w DOMKU na kortach OSIR-u w Raciborzu, ul. Zamkowa 4. Chętnych zapraszamy po sprzęt od godz. 10.00 od poniedziałku do soboty. Kontakt: tel. 502 242 548 – Mieczysław Swadźba, trener tenisa,...

Materiał zewnętrzny

W Raciborzu odbędzie się Turniej Siatkonogi 

W sobotę 14 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Raciborzu odbędzie się Turniej Siatkonogi kat. +16.

Zakończyła się pierwsza edycja Amatorskiej Ligi Darta w Raciborzu [ZDJĘCIA]  

W sobotę 17 grudnia dobiegła końca pierwsza edycja Amatorskiej Ligi Darta. Do ostatniego turnieju decydowały się losy zwycięzców ligi, co może tylko świadczyć o wyrównanym poziomie uczestników oraz uczestniczek.

Finał Amatorskiej Ligi Darta w Raciborzu 

PCS w Raciborzu oraz OSiR Racibórz serdecznie zapraszają na finałową ósmą rundę Amatorskiej Ligi Darta, która odbędzie się 17 grudnia (sobota) o godzinie 17:00.

W Raciborzu odbędzie się turniej Zbijak Cup 

Organizatorzy serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych klas 3 i 4 do wzięcia udziału w turnieju ZBIJAK CUP - Mistrzostwa w zbijaka.

W Raciborzu odbędzie się Turniej Kręglarski im. Krzysztofa Wróblewskiego 

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników kręgli klasycznych na turniej im. Krzysztofa Wróblewskiego.

Drengowie z wizytą w Raciborskim Stowarzyszeniu Strzeleckim 

W sobotę 26 listopada w Raciborzu gościła reprezentacja Drengów.

Barbórkowy Turniej Steel Darta o Puchar Starosty Raciborskiego [ZDJĘCIA]  

W sobotę 03 grudnia w Powiatowym Centrum Sportu rozegrano kolejny Turniej Amatorskiej Ligi w Darta. Rywalizacja odbywała się na tradycyjnych tarczach sizalowych w formule 501 Double IN/OUT (podwójne rozpoczęcie oraz kończenie). 

Tomasz Bieliński i Halina Kuryłowicz wygrali Turniej Amatorskiej Ligi w Darta [ZDJĘCIA]  

W sobotę 19 listopada na kręgielni OSiR rozegrano kolejny Turniej Amatorskiej Ligi w Darta.

Bronisław Mucha wygrał XXII Turniej Skata Sportowego o Puchar Starosty Raciborskiego [ZDJĘCIA]  

PCS w Raciborzu w sobotnie popołudnie (19.11) był gospodarzem XXII Turnieju Skata Sportowego o Puchar Starosty Raciborskiego.

Zobacz więcej