Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

GKS Jastrzębie zwycięstwem nad rezerwami ŁKS Łódź zakończył już bieżący sezon. Unia Turza Śląska w „meczu za 6 punktów” pokonała LKS Goczałkowice. W niższych klasach rozgrywkowych mnóstwo ciekawych rezultatów, zawirowań i przetasowań....

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Rozgrywki z udziałem młodych piłkarzy w bardzo szybkim tempie wkroczyły na etap kluczowych rozstrzygnięć. Mecze najlepszych drużyn napawają optymizmem, bo efekty dobrze wykonanej teraz pracy treningowej będą widoczne już w niedalekiej przyszłości....

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 24/26.05.2024 

Zbliżający się wielkimi krokami finisz całego sezonu jest bardzo ciekawy. Na obecnym etapie dużo spotkań ma wysoką stawkę, ponieważ losy awansów i spadków zawsze elektryzują sympatyków futbolu. Sprawdź dokładny terminarz 103 kolejnych pojedynków.

Młodzieżowe ściganie w Rybniku [ZDJĘCIA] 

20 maja na Stadionie Miejskim w Rybniku odbyła się zaległa pierwsza runda zmagań w eliminacjach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (grupa D).

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

W rozgrywkach seniorów wciąż dużo niewiadomych. W kilku grupach walka o miejsca premiowane awansem będzie zapewne trwała do ostatniego gwizdka. Kolejny weekend przyniósł sporo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa bieżących rozgrywek. Rywalizacja w kilku grupach jest bardzo ciekawa, ponieważ czołowe zespoły nie odpuszczają i toczą zaciętą walkę o każdy mistrzowski punkt. Zapraszamy do lektury.

Wielkie żużlowe emocje w Rybniku. Innpro ROW Rybnik kontra Cellfast Wilki Krosno [ZDJĘCIA] 

W piątej rundzie Metalkas 2. Ekstraligi rybnickie "Rekiny" zmierzyły się na czarnym torze z "Wilkami" z Krosna. Polecamy zdjęcia z meczu autorstwa Daniela Wojaczka.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 17/19.05.2024 

Ostatnia prosta bieżących rozgrywek już coraz bliżej, dlatego zespoły aspirujące do czołowych lokat nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek wpadki, które w końcowym rozrachunku będą miały nieodwracalne skutki. Sprawdź dokładny terminarz...

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Bieżące rozgrywki nabrały już właściwego rytmu i w każdy weekend dostarczają wielu emocji. W sobotę i niedzielę kilka spotkań zakończyło się ciekawymi rezultatami, które spowodowały szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Zespoły młodzieżowe osiągnęły już półmetek bieżących rozgrywek i w szybkim tempie zbliżają się do kluczowych rozstrzygnięć. Cieszy fakt, że sporo drużyn poważnie traktuje rywalizację w swoich kategoriach wiekowych i bez taryfy ulgowej...

Remis w derbach 4 ligi. ROW 1964 Rybnik i Odra Wodzisław dzielą się punktami [ZDJĘCIA]  

Wzbudzający emocje derbowy mecz pomiędzy ROW-em Rybnik a Odrą Wodzisław zakończył się remisem 1:1.

Piłkarska majówka – sprawdź wyniki z 01.05.2024 

W pierwszym dniu „majówki” odbyło się sporo ciekawych spotkań. Po kolejne ligowe punkty na boiska wybiegły drużyny z niższych klas rozgrywkowych oraz kilku grup młodzieżowych. Zapraszamy do lektury.

Kibice nie zawiedli. INNPRO ROW Rybnik kontra Texom Stal Rzeszów [ZDJĘCIA]  

W drugiej rundzie Metalkas 2. Ekstraligi INNPRO ROW Rybnik podejmował u siebie ekipę Texom Stal Rzeszów.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 01.05.2024 

Sympatycy futbolu zacierają ręce, bo w pierwszym dniu „majówki” będą mieli okazję zobaczyć kilka ciekawych spotkań. W środę rozegranych zostanie 46 kolejnych meczy, których stawką są bardzo ważne punkty. Zapraszamy do lektury.

Wartko! Z Jejkowic do Gaszowic. Relacja z biegu ulicznego [ZDJĘCIA]  

Biegacze mieli do pokonania dystans 10 km. Polecamy zdjęcia z biegu autorstwa Daniela Wojaczka.

Decor Bełk zwycięża w Tworkowie [ZDJĘCIA]  

Decor Bełk pewnie pokonał LKS Tworków w meczu 23 kolejki IV ligi grupy 2. 

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Wiosenna aura jest łaskawa dla piłkarzy i pozwala w dobrych warunkach rozgrywać kolejne mecze. Do zakończenia sezonu zostało jeszcze sporo czasu, więc warto śledzić rywalizację o ligowe punkty, bo każdy weekend przynosi dużo ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Zmagania drużyn młodzieżowych są integralną częścią wszystkich rozgrywek piłkarskich, a każdy mecz doskonałą okazją do sprawdzenia swojego potencjału na tle innych rywali. Wyniki ostatnich spotkań potwierdzają, że rywalizacja w kilku grupach jest bardzo ciekawa. Zapraszamy do lektury.

Ryk silników na Gliwickiej 72. INNPRO ROW Rybnik kontra ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski [ZDJĘCIA]  

W trzeciej rundzie Metalkas 2. Ekstraligi INNPRO ROW Rybnik podejmował u siebie ekipę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski.

Alicja Klasik w składzie reprezentacji Polski na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie 

Alicja Klasik z klubu Szermierka RMKS Rybnik wystąpi podczas Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. 

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 26/29.04.2024 

GKS Jastrzębie zmierzy się z rezerwami Zagłębia Lubin, natomiast Unia Turza Śląska będzie gościła Rekord Bielsko-Biała. W IV lidze, okręgówce i niższych klasach rozgrywkowych zaplanowanych jest dużo ciekawych pojedynków. Sprawdź dokładny terminarz 104 kolejnych spotkań.

Start sezonu Bike Atelier MTB Maratonu w Czerwionce-Leszczynach 

490 zawodników stanęło na starcie wyścigów inaugurujących sezon Bike Atelier MTB Maratonu w miasteczku zawodów zlokalizowanym na Targowisku Miejskim w Czerwionce-Leszczynach. Warunki w weekend wyścigu były dla koneserów – temperatura bliska zeru stopni, naprzemienny deszcz ze śniegiem, a do tego tradycyjne już w Czerwionce-Leszczynach błoto.

Karne rozstrzygają w Rybniku. Unia Turza Śląska pokonuje ROW Rybnik w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]  

W emocjonującym pojedynku Pucharu Polski ROW 1964 Rybnik oraz Unia Turza Śląska stoczyły zaciętą walkę, która nastrajała kibiców na intensywne chwile. Pomimo wyrównanej gry i remisu 2:2 po pełnym czasie gry, losy meczu zostały przesądzone dopiero w serii rzutów karnych. Niestety dla drużyny z Rybnika, to Unia Turza Śląska cieszyła...

SENIORZY – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Kapryśna aura i ogrom emocji gościły podczas minionego weekendu na wielu lokalnych boiskach. Sporo drużyn nie złapało jeszcze właściwego rytmu bieżących rozgrywek i dlatego najciekawsze mecze dostarczyły wielu niespodziewanych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele i zapowiedzi 

Chłodna aura nie jest sprzymierzeńcem młodych piłkarzy w grze o mistrzowskie punkty. Rywalizacja juniorów i trampkarzy w każdy weekend dostarcza wielu ciekawych rozstrzygnięć, które po ostatnim gwizdku bieżącego sezonu zbilansują cały dorobek. Zapraszamy do lektury.

Nowiny.pl Katolik Group z czwartym złotem ZOO-Mar JP Telebim RLPS [PEŁNA GALERIA][WIDEO]  

W sobotę 20 kwietnia w Arenie Rafako rozegrano decydujące mecze XXVII sezonu Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W finałowych meczach zmierzyły się drużyny PV Volley Krapkowice Seniorki II z TKKF KRS Jastrząb oraz Nowiny.pl Katolik Group Volleyball Team z Enter DeLaHair Instal-Mag.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 19/22.04.2024 

Wiosenna rywalizacja o mistrzowskie punkty coraz mocniej rozgrzewa wszystkich sympatyków futbolu. W czasie najbliższego weekendu bardzo dużo meczów zasługuje na wyróżnienie, dlatego sprawdź terminarz 103 kolejnych spotkań. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej