Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Już w ten weekend VI turniej piłki nożnej im. Zbigniewa Oszka 

W sobotę, 24 sierpnia na boisku LKS Studzienna odbędzie się turniej piłki nożnej im. Zbigniewa Oszka, w którym zmierzą się reprezentacje Podokręgów z roczników 2008 i 2009. Łącznie udział weźmie sześć drużyn (z podokręgu Zabrze, Rybnik i Racibórz).

Unia Racibórz wygrała Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Polowego [ZDJĘCIA]  

22 czerwca na boiskach KS Rafako Racibórz i LKS Studzienna rozegrany został Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. Na murawie zmierzyło się siedem drużyn z Raciborza w dwóch grupach. W grupie A: KS Rafako Racibórz, LKS 07 Markowice, LKS Ocice Racibórz, KS Unia Racibórz, a w grupie B: LKS Studzienna, LKS Wicher Płonia,...

Na boisku Rafako i Studziennej zagrają o Puchar Prezydenta Polowego 

22 czerwca na boiskach KS Rafako Racibórz i LKS Studzienna rozegrany zostanie Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz. 

O wyniku zadecydowało pierwsze pół godziny gry [ZDJĘCIA]  

W niedzielę 5 maja w Czernicy spotkały się rezerwy miejscowego Zameczku z rezerwami Studziennej. Lepsi okazali się goście.

Karne w Syryni, 14 goli w meczach Pucharu Polski 

W środę rozegrano ćwierćfinały Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Awans do półfinału wywalczyły: Zameczek Czernica, Unia Turza Śląska, Dąb Gaszowice i Silesia Lubomia.

Turniej piłki nożnej im. Zbigniewa Oszka [ZDJĘCIA]  

W sobotę przy Urbana w Studziennej odbyła się V edycja turnieju piłki nożnej im Zbigniewa Oszka. Udział wzięło sześć reprezentacji podokręgów z Częstochowy, Lublińca, Zabrza, Bytomia, Rybnika oraz gosporzarze z Raciborza. Turniej ten ma na celu upamiętnienie zmarłego wieloletniego trenera grup młodzieżowych i seniorskich KS Unia...

Studzienna w ostatniej minucie przegrała z Gorzycami [ZDJĘCIA]  

W sobotę w Studziennej odbył się mecz 27 kolejki A klasy. LKS Studzienna Racibórz podjął na swoim boisku LKS Czarni Gorzyce.

Juniorzy z Górek Śląskich wysoko pokonali rywali ze Studziennej [ZDJĘCIA]  

W sobotę Juniorzy Starsi rozegrali mecz III kolejki. LKS Studzienna podjął na swoim boisku LKS Górki Śląskie.

Studzienna "w dychę" ograła Tworków [ZDJĘCIA]  

W XIV kolejce raciborskiej A klasy doszło do ciekawej konfrontacji Tworkowa ze Studzienną. Ci pierwsi wykazywali zwyżkę formy, ci drudzy jej obniżenie. 

Katastrofa w Studziennej. Mecz wymknął się spod kontroli [ZDJĘCIA]  

Świerczyński raz, Świerczyński dwa i w Studziennej po pięciu minutach mecz był pod kontrolą gospodarzy. Tak było przez pierwszą połowę.

LKS Studzienna wysoko pokonała Chałupki. Pięć goli Grabinioka [ZDJĘCIA]  

Studzienna zmierzyła się dziś na swojej murawie z Chałupkami.

Grabiniok robi dobrą piłkę w Studziennej. Wygrana z Pszowem [ZDJĘCIA]  

Choć to początek sezonu to już teraz można stwierdzić, że Studzienna prowadzona przez trenera Wojciecha Grabinioka wyróżnia się w raciborskiej A klasie. Celem jest powrót do okręgówki, ale póki co kibice raciborskiego klubu mogą się cieszyć w pozycji wicelidera. W weekend, LKS bez większego trudu pokonał Górnik Pszów.

Studzienna u szczytu. Hat-trick Rosika [ZDJĘCIA]  

W VI kolejce raciborskiej A klasy na boisku w Zawadzie Książęcej spotkały się drużyny Zgody i Studziennej. Faworytem spotkania byli przyjezdni i też to potwierdzili strzelając gospodarzom pięć bramek. Hat-trickiem popisał się powracający do przygody z piłką nożną Adrian Rosik.

W Kobyli gorąco. Płomień prowadził 2:0, ale wygrała Studzienna [ZDJĘCIA]  

Podopieczni trenera Grabinioka walczyli do samego końca, żeby wywieźć z Kobyli trzy punkty i się to udało.

Twierdza Studzienna niezdobyta. Trzy karne, cztery gole  

Emocjonująca końcówka w meczu Studziennej z Chałupkami. Posypały się kartki. Goście długo prowadzili, ale miejscowi obronili honor.

Tylko remis Studziennej w Bukowie [ZDJĘCIA]  

Podopieczni trenera Grabinioka mieli solidną przewagę nad gospodarzami, ale wywieźli tylko albo aż remis, bo piłkarze z Bukowa mogli ten mecz wygrać. 

Grabiniok odczarował Studzienną. Dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu [ZDJĘCIA]  

Tym razem Płomień Kobyla musiał uznać wyższość drużyny prowadzonej przez Wojciech Grabinioka.

Zobacz więcej