Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Robert Lewandowski pomaga fundacji z Budzisk 

O Krzysztofie Sałajczyku pisaliśmy już wielokrotnie. To młody człowiek z Budzisk, który przed kilkoma laty uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu...

Krzysztof Sałajczyk nowym prezesem Unii Racibórz 

Nieoficjalnie mówiło się o tym od przynajmniej miesiąca, ale miasto które zmienia Unię Racibórz na spółkę trzymało w tajemnicy kto zostanie nowym prezesem raciborskiego klubu. 

Miał małe szanse na przeżycie. Teraz zagra w Kosmicznym Meczu 

W przeszłości grał piłkę nożną, później spotkała go osobista tragedia. Teraz Krzysztof Sałajczyk z Budzisk jako prezes Fundacji "Pomocna Dłoń Po Wypadku" wróci na boisko podczas "Legendarnego Kosmicznego Meczu", który odbędzie się 1 czerwca na stadionie miejskim w Rybniku.

Tenis stołowy: ćwierćfinał wojewódzki w Krzanowicach 

14 marca w Krzanowicach odbył się ćwierćfinał wojewódzki w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.

Robert Lewandowski pomaga fundacji z Budzisk 

O Krzysztofie Sałajczyku pisaliśmy już wielokrotnie. To młody człowiek z Budzisk, który przed kilkoma laty uległ bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu...

Budziska i Krzanowice w finale wojewódzkim  

W hali w Pawłowie odbyły się drużynowe zawody w tenisie stołowym szkół podstawowych na szczeblu powiatowym gdzie wyłoniono mistrzów wśród chłopców - drużyna z Nędzy, a wśród dziewczyn drużyna z Krzanowic.

Pierwszy Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej 

22-23 października na boisku o nawierzchni tartanowej przy SP1 w Kuźni Raciborskiej odbędzie się I Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej.