Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ankieta powiązana z Będziesz mógł zastrzec swój PESEL. Nowe przepisy mają lepiej chronić przed kradzieżą tożsamości

Tak - 96.92% (63 głosy)
Nie - 1.54% (1 głos)
Nie mam zdania - 1.54% (1 głos)
Łącznie 65 głosów.

Komentarze

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pomidorek (196.196. * .36) 18.05.2023 20:13

" brednie wypisujesz"

Sam jestes brednie.

~perfektmen (89.72. * .73) 18.05.2023 17:19

Wystarczy aby bank robił zdjęcie osobie biorącej kredyt, najprostsze rozwiązania są najlepsze.

~Rati (46.204. * .4) 18.05.2023 08:09

Pomidorek myśl co piszesz bo nrednie wypisujesz. I czytaj artykuł uważnie to może zrozumiesz

~Pomidorek (149.18. * .18) 17.05.2023 17:00

Przeciez zgubiony dokument mozna zastrzec.
Co wieced da zastrzzezenie numeru PESEL,
ze obywatel nie istnieje w rejestrze?
Nowy PESEL mu przydziela, czy jak?

Mi sie wydaje, ze pan Cieszynski wlasnie pokazal jak nie ma pojecia, by zajac sie temetem, w ktory go wmontowano.

Wlasciwie wystarczyloby tylko, by banki czy parabanki ponosily odpowiedzialnosc za udzielanie pozyczek bez dokumentow czy na tzw. dowody kolekcjonerskie.