Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Kieca jest synonimem Wodzisławia Śląskiego i podobieństwem większości jego mieszkańców. Podobnie z resztą jak Rada Miasta. Z resztą powyższa fotografia przedstawiająca "komisję sportu przy pracy" doskonale to obrazuje. Oczywiście Odra zasługuje na nowy stadion ale paradoksalnie nie zasługują na niego ani wodzisławianie, ani jej kibice. Kiedy ostatnio obecny stadion wypełnił się po brzegi ? Na Finale Pucharu Ekstraklasy w 2009 roku czyli ... 13 lat temu ! Ale nawet w Ekstraklasie przez 14 długich lat, synonimem obiektu były szarobure trybuny i nałogowo skubane pestki słonecznika. Z resztą za obecne zasyfienie obiektu odpowiedzialny jest nie tylko MOSiR ale również sami kibice Odry. Nawet na niedawno obchodzone stulecie nie potrafiliście swoimi siłami wysprzątać tego stadionu. Jedyne co zrobiliście przez ostatnie 10 lat to obklejenie vkepkami pleksi na trybunie krytej. Teraz też, stadion budowany z myślą o ... Dniach Wodzisławia bez jakiejkolwiek piłkarskiej koncepcji. Typowy Wodzisław. Nie dziękuję !
Napisany przez ~yggiH, 25.08.2022 17:35
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.171.156 / ec2-44-200-171-156.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)