Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Młody LKS Tworków będzie miał boisko treningowe. Odżyje nieczynny od kilku lat obiekt w Bieńkowicach [ZDJĘCIA]  

We wtorkowy wieczór w Bieńkowicach oficjalnie otwarto Centrum Treningu Młodego LKS-u Tworków. Młodzi adepci na rozpoczęcie piłkarskiej kariery otrzymali piłki od prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożej. Po uroczystym otwarciu zorganizowany został mały pokaz treningowy na murawie.

Był taki mecz: LKS Studzienna - LKS Bieńkowice [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Studzienna - LKS Bieńkowice.

Był taki mecz: LKS Pawłów - LKS Bieńkowice [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Pawłów - LKS Bieńkowice.

Był taki mecz: LKS Zabełków - LKS Bieńkowice [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Zabełków - LKS Bieńkowice.

Był taki mecz: LKS Bieńkowice - LKS Lyski [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Bieńkowice - LKS Lyski.

Gdzie Mańki dwie, tam goli pięć. Pewna wygrana Kornowaca [ZDJĘCIA]  

Zawodnicy z Kornowaca zrobili kolejny krok do awansu. Lider raciborskiej B klasy pewnie zwyciężył w Bieńkowicach z tamtejszym LKS-em 5:1. Bohaterem spotkania był Dariusz Mańka, który aż czterokrotnie wpisał się na listę strzelców.

LKS Lyski awansował do A klasy [ZDJĘCIA]  

W dwumeczu barażowym ekipa z Lysek okazała się zdecydowanie lepsza od LKS Bieńkowice.

Zawody sikawek konnych w Bieńkowicach  

Zabełków, Tworków i Bieńkowice to najlepsze jednostki naszego powiatu, które brały udział w dzisiejszych zawodach sikawek konnych.

Weselnicy z Siedlisk dzielnie walczyli. Na Bieńkowice zabrakło sił - zobacz wideo!  

W niedzielę o godzinie 11.00 rozpoczął się mecz B klasy podokręgu Racibórz pomiędzy Płomieniem Siedliska a LKS Bieńkowice.

Pewne zwycięstwo Bieńkowic  

W ramach XX kolejki spotkań juniorów młodszych LKS Bieńkowice zmierzyły się na swoim boisku z KS Stal Kuźnia Raciborska. Przyjezdna ekipa, która wystąpiła bez swoich podstawowych zawodników przyjęła od gospodarzy pięć ciosów.

Bieńkowice oddalają się od C klasy  

W meczu XXII kolejki raciborskiej B klasy LKS Bieńkowice podejmował u siebie Strzelca z Rzuchowa. Zajmujący trzecie miejsce od końca gospodarze dzięki wygranej, zrównali się punktami z Rzuchowem (19 pkt) w ligowej tabeli.

Gimnazjum nr 3 z Raciborza w półfinale wojewódzkim  

9 kwietnia w ZSO w Bieńkowicach został rozegrany finał rejonowy w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych.

Wielkanocne mecze A i B klasy odwołane 

Nie odbędą się zaplanowane na Wielkanoc dwa mecze w raciborskiej A i B klasie:  LKS Bieńkowice - LKS Chałupki oraz LKS Tworków - Naprzód Krzyżkowice.

Mecz na wodzie. Ostatnie Bieńkowice pokonały Brzezie  

Mimo, że na murawie miejscami stała woda, to rozegrano mecz XVI kolejki B klasy podokręgu Racibórz. W Brzeziu gospodarze podejmowali najsłabsze dotychczas w tabeli Bieńkowice.

Siatkarki z Bieńkowic wygrały gminny turniej  

5 marca w Szkole Podstawowej w Tworkowie odbyły się gminne zawody minisiatkówki dziewcząt. Udział w zawodach wzięły cztery szkoły: Krzyżanowice, Tworków, Chałupki i Bieńkowice.

Druga połowa dla Samborowic - FOTO  

W Samborowicach rozegrano XI kolejkę B klasy podokręgu Racibórz. Miejscowy LKS podejmował zespół z Bieńkowic.

Pewne zwycięstwo juniorów z Bieńkowic  

Dzisiaj odbyły się spotkania III kolejki juniorów młodszych podokręgu Racibórz. W jednym z nich KS Rafako Racibórz zmierzył się z LKS Bieńkowice. Gospodarze przegrali 1:3. Zobacz fotorelacje z meczu.

Zobacz więcej