Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
KS ROW Rybnik wypuścił swoje piwo Żużlowe. Będzie hitem? 

KS ROW Rybnik oraz Browar Rybnik wypuścili swoje własne piwo, które nazwa nawiązuje do żużla. Póki co mieszkańcy Rybnika i kibice KS ROW są zachwyceni. Ciekawe, jak potoczy się przyszłość tego produktu.

Mecz żużlowy w Rybniku. Reprezentacja Polski rozgromiła Resztę Świata [ZDJĘCIA]  

9 października odbył się niezapomniany mecz żużlowy na Stadionie Miejskim w Rybniku. Było to jednocześnie starcie Reprezentacji Polski i drużyny Reszty Świata, a jednocześnie pożegnanie trenera kadry – Marka Cieślaka. 

Zakończył się pewien etap. Maciej Kołodziejczyk odszedł z KS ROW Rybnik 

Maciej Kołodziejczyk od 2015 roku był wiceprezesem KS ROW Rybnik. Niestety, właśnie ogłosił, że rezygnuje z tej funkcji.

Rybki Rybnik trzecią drużyną w Polsce [ZDJĘCIA]  

MKMŻ Rybki Rybnik wywalczył 3 miejsce i jest brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski  zdobywając podczas finałowego turnieju na torze w Chwałowicach 28 punktów. 

Ekstraliga oddala się od Rybnika [ZDJĘCIA]  

W pierwszym meczu półfinałowym o awans do PGE Ekstraligi żużlowcy ROWu Rybnik ulegli na własnym stadionie drużynie Arged Malesa Ostrów 44:45.

Michał Wiśniewski autorem hymnu dla żużlowców ROW-u Rybnik? 

Jak poinformował "Przegląd Sportowy" lider grupy Ich Troje, Michał Wiśniewski jest kibicem sportu żużlowego i chce dedykować utwór muzyczny klubowi z Rybnika.

ROW Rybnik zacznie od Wilków 

Cellfast Wilki Krosno będzie pierwszym rywalem ekipy ROW-u Rybnik w sezonie 2021 w rozgrywkach eWinner 1. Liga.

Kacper Woryna odszedł z PGG ROW Rybnik 

Żużlowiec pożegnał się z rybnicką ekipą po wielu latach jeżdżenia w jej barwach.

Ambitna walka na koniec. PGG ROW zakończył sezon 

PGG ROW Rybnik przegrał w meczu ostatniej kolejki PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław 39:51.

"Lwy" jeździły jak u siebie. Kolejna klęska "Rekinów" 

PGG ROW Rybnik przegrał 30:60 z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. W związku z problemem z torem w Częstochowie, spotkanie odbyło się w Rybniku.

PGG ROW Rybnik stracił szanse na utrzymanie 

PGG ROW Rybnik przegrał w Lesznie z Fogo Unią 25:65. Rybniczanie stracili matematyczne szanse na utrzymanie.

"Rekiny" z kolejną domową porażką 

PGG ROW Rybnik przegrał u siebie z Motorem Lublin 38:52.

PGG ROW Rybnik zapuścił korzenie na dnie tabeli 

PGG ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Moje Bermudy Stalą Gorzów 38:52.

"Rekiny" ponownie gościnne 

PGG ROW Rybnik przegrał u siebie z MrGarden GKM-em Grudziądz 39:51.

PGG ROW Rybnik ponownie rozbity 

RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał PGG ROW Rybnik 57:33.

"Rekiny" powalczyły z "Lwami". Przebudzenie Woryny 

PGG ROW Rybnik przegrał z Eltrox Włókniarzem Częstochowa 41:49. Mecz był wyrównany, a zwycięstwo goście zagwarantowali sobie dopiero w biegu nominowanym.

Robert Lambert mistrzem Europy! 

Żużlowiec PGG ROW-u Rybnik, Robert Lambert wygrał finałową rundę Tauron SEC w Toruniu i został Indywidualnym Mistrzem Europy.

Zobacz więcej