Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
W maju wraca sport. Kiedy otworzą stadiony? 

Podczas konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk przekazano informacje na temat przywracania aktywności fizycznej.

IV Raciborska Włóczęga z SRC4x4 [ZDJĘCIA]  

W sobotę na parkingu Auchan w Raciborzu po raz czwarty zebrali się miłośnicy przepraw po bezdrożach. Prawie 90 załóg w samochodach terenowych ruszyło spróbować się na trzech przygotowanych trasach wokół Nieboczów oraz polderu Buków. Extreme - dla najbardziej wymagających, Adventure oraz Turystyk dla pojazdów 4x4, które przeszły...

Monster Truck Warszawa rozjeżdżał auta w Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA]  

Polsko-czeskie show zaprezentowało się w czwartek przed widownią na stadionie w Kuźni Raciborskiej.

Klub Off-Road SRC 4x4 uczci 800-lecie Raciborza Włóczęgą po bezdrożach  

Ekstremalne wrażenia, adrenalina i błoto pod kołami…Wszystkich miłośników terenowych samochodów, w podróż pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, 2 grudnia zapraszają członkowie Raciborskiego Klubu Off-Road SRC 4x4. Z okazji 800-lecia nadania praw miejskich organizują „Włóczęgę” po bezdrożach. Chcą pokazać tę część okolicy,...

Sukces Artura Świerczka z Racibórz Drift Team w Czechach 

Na zawodach w czeskich Kopřivnicach Artur Świerczek wywalczył pierwsze miejsce w czeskiej bitwie drifterskiej.

Rajd Samochodowy o Puchar Burmistrza Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA]  

Rajd o Puchar Burmistrza Kuźni Raciborskiej, był pierwszą rundą rajdowego pucharu samochodowego portalu rajdowka.pl.  Do wyścigu zgłosiły się 38 ekipy, jednak na stracie zagościło ich o 3 mniej.  Zawodnicy przyjechali m.in. z Rybnika, Raciborza, Cieszyna, Bielsko- Białej, a nawet i z Czech.  Uczestnicy rywalizowali ze sobą na dwóch...

Amatorskie Rajdy Samochodowe ponownie z inauguracją w Kuźni Raciborskiej 

Nowy organizator, zmodyfikowane odcinki, jednak gościnność władz Kuźni Raciborskiej taka jak zawsze. Tym razem nieco później niż zwykle, bo 7 maja, ale I runda RPPR "Rajdu o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska" ponownie zostanie zainaugurowana w tym mieście.

Zawody modeli sterowanych RC 1:10 w Arenie Rafako [ZDJĘCIA]  

W niedzielę w Arenie Rafako w Raciborzu odbyła się czwarta runda zawodów modeli sterowanych RC 1:10.

Drift Session II w Arenie Rafako już w niedzielę 

RC Śląsk i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają 19 marca na czwartą rundę zawodów modeli sterowanych RC 1:10.

Trudy naszych mieszkańców na wyścigu Red Bull 111 Megawatt  

Pasjonaci z gminy Nędza, miłośnicy motocykli i rajdów terenowych wybrali się na III edycję największego w Europie Środkowo-Wschodniej masowego wyścigu motocyklowego enduro - Red Bull 111 Megawatt.

Rajdy samochodowe w Kuźni Raciborskiej odbyły się po raz ósmy [ZDJĘCIA]  

Niedzielne Amatorskie Rajdy Samochodowe w Kuźni Raciborskiej przeszły do historii. Na trasach w Kuźni Raciborskiej i Siedliskach pojawiło się ponad 40 aut. Zobacz wyniki i zdjęcia!

Rajd w Kuźni Raciborskiej coraz bliżej 

Ruszyła lista startowa do rajdu ARS Kuźnia Raciborska 2016 o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska.

W kwietniu ruszą Amatorskie Rajdy Samochodowe 

Już ósmy raz w gminie Kuźnia Raciborska odbędą się Amatorskie Rajdy Samochodowe.

Pomysłowa impreza OSiR - Mistrzostwa Raciborza aut zdalnie sterowanych [ZDJĘCIA, WIDEO]   

Tego jeszcze w raciborskiej Arenie Rafako nie było. Organizatorzy wpadli na pomysł zorganizowania mistrzostw w ściganiu się autami zdalnie sterowanymi. Impreza jak na pierwszy raz cieszyła się sporym zainteresowaniem - udział wzięło 35 uczestników.

Kuźnia Raciborska: Rajdy samochodowe na powitanie wiosny  

Po raz siódmy na ulicach Kuźni Raciborskiej będą się ścigać miłośnicy rajdów samochodowych.

Kaskaderzy ze Słowacji rozpalili widownię  

Na stadionie miejskim w Kuźni Raciborskiej swój występ miała grupa słowackich kaskaderów. Zobacz zdjęcia autorstwa Davida Marcola.

Driftowanie - adrenalina dla kierowców, show dla publiczności  

Jazda w kontrolowanym poślizgu, dużo dymu, sztuka panowania nad pojazdem, a przede wszystkim niezapomniane widowisko - czyli Automaster Show w Kamieniu Śląskim. Gratka dla fanów motoryzacji odbyła się w miniony weekend. Nie zabrakło tam Drift Team z Raciborza. Artur Świerczek i Przemysław Wojciechowski dali niezapomniany pokaz swoimi mocnymi...

Zobacz więcej