Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Rekiny kontra Wilki. Zobacz zdjęcia ze sparingu Innpro ROW Rybnik z Cellfast Wilki Krosno [ZDJĘCIA] 

Rewanżowe spotkanie między drużynami z Rybnika i Krosna zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Zobacz zdjęcia z piątkowego sparingu, któremu przy sprzyjającej pogodzie, przyglądało się z trybun wielu kibiców.

1. Rajd Baborowa: Będą utrudnienia na drogach 

Organizatorzy 1. Rajdu Baborowa opublikowali już mapy imprezy zaplanowanej na najbliższy weekend - piątkowy wieczór oraz sobotę (13-14 kwietnia). Zasady bezpieczeństwa oraz organizacji rajdów samochodowych sprawiają, że załogi będą rywalizować...

Rekiny kontra Wilki. Zobacz zdjęcia ze sparingu Innpro ROW Rybnik z Cellfast Wilki Krosno [ZDJĘCIA]  

Rewanżowe spotkanie między drużynami z Rybnika i Krosna zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Zobacz zdjęcia z piątkowego sparingu, któremu przy sprzyjającej pogodzie, przyglądało się z trybun wielu kibiców.

Gwiazdy żużla przyjechały do Rybnika. Zobaczcie zdjęcia ze sparingu Innpro ROW Rybnik - Tauron Włókniarz Częstochowa  

Ryk silników motocykli żużlowych znów zagościł na stadionie przy Gliwickiej 72 w Rybniku. Rybnickie "Rekiny" po raz pierwszy w tym roku wzięły udział w sparingu punktowanym. Ich przeciwnikiem były "Lwy" z Częstochowy.

W maju wraca sport. Kiedy otworzą stadiony? 

Podczas konferencji prasowej premiera Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk przekazano informacje na temat przywracania aktywności fizycznej.

Jeszcze miesiąc i może wrócić ekstraklasa piłkarska i żużlowa 

Premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej o możliwości powrotu ekstraklasy piłkarskiej i żużlowej. Kluby grające w PKO Ekstraklasie rozgrywki wznowić będą mogli pod koniec maja, natomiast na początku przyszłego miesiąca wznowią treningi. 

Rajd Śląska z metą w Żorach. Będą utrudnienia 

29 i 30 czerwca na ulicach śląskich miast odbywać się będzie Rajd Śląska. W związku z tym kierowcy muszą nastawić się na zamknięcie niektórych ulic.

1. Rajd Baborowa: Będą utrudnienia na drogach 

Organizatorzy 1. Rajdu Baborowa opublikowali już mapy imprezy zaplanowanej na najbliższy weekend - piątkowy wieczór oraz sobotę (13-14 kwietnia). Zasady bezpieczeństwa oraz organizacji rajdów samochodowych sprawiają, że załogi będą rywalizować wyłącznie na zamkniętych oraz profesjonalnie zabezpieczonych odcinkach dróg, co oznacza,...

Zapach palonej gumy, adrenalina i niesamowite emocje w Wodzisławiu [foto]  

  W sobotę i niedzielę w Wodzisławiu odbyła się III runda tegorocznego Drift Open, czyli zawodów w coraz popularniejszym i niezwykle widowiskowym driftingu.