Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Był taki mecz: Buk Rudy - Naprzód Czyżowice [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Siódmy mecz jaki przypominamy to spotkanie Buku Rudy z Naprzodem Czyżowice.

Był taki mecz: Naprzód Czyżowice - LKS 1908 Nędza [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Szósty mecz jaki przypominamy to spotkanie Naprzodu Czyżowice z LKS 1908 Nędza.

...no to zadzieram kiecę i lecę [ZDJĘCIA]  

W niedzielę, 1 marca na boisku w Czyżowicach odbył się 50. Bieg Towarzyski 'Zadzieram kiecę i lecę'. Organizatorem wydarzenia był klub sportowy META.

Remis na szczycie A klasy [ZDJĘCIA]  

Niezwykle emocjonujący był sobotni mecz na szczycie raciborskiej A klasy. Prowadzący w tabeli Zameczek Czernica dopiero w końcówce uratował u siebie remis z trzecim Naprzodem Czyżowice.

Sukces na szczeblu Wojewódzkim LKS Naprzód Czyżowice 

II Finałowy Turniej Mini Piki Nożnej w kategorii U10 dla drużyn należących do zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe za nami. Nazwa: "Sportowe wakacje - szukamy piłkarskich Janków" w 2019 roku najmilej wspominać będą zawodnicy urodzeni w roku 2009 i młodsi z Naprzodu Czyżowice.

Mecz walki w Pietrowicach. Start dzieli się punktami z Czyżowicami [ZDJĘCIA]  

W meczu 4. kolejki raciborskiej A klasy zespół Startu Pietrowice Wielkie zremisował 1:1 z liderem rozgrywek Naprzodem Czyżowice.

Ćwierćfinał Pucharu Polski, a w nim hit  

W czwartek w Podokręgu Racibórz rozlosowano pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski na szczeblu raciborskim. Śmiało można wytypować hit na tym etapie rozgrywek - Unia Turza Śląska zagra u siebie z Naprzodem Borucin.

Czyżowice wygrały z Kobylą [ZDJĘCIA]  

Piłkarze Naprzodu Czyżowice wygrali mecz z Płomieniem Kobyla 3:1. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis, 1:1.

Naprzód Czyżowice ma nowego sponsora. Celem awans 

Zarząd Naprzodu Czyżowice za główny cel na nadchodzący sezon obrał sobie jak najszybszy powrót do klasy okręgowej.

240 km po górach. Niesamowity wyczyn biegacza z Czyżowic 

Śmiałkowie z Klubu Sportowego M.E.T.A. w Czyżowicach uczestniczyli w biegu górskim na 240 kilometrów.

Michał Gałecki w GKS-ie [WIDEO]  

Zawodnik z Radlina 23-letni Michał Gałecki zmienił barwy klubowe. 

Nowy zawodnik strzelił dla Dębu Gaszowice 

Czwarte zwycięstwo w piątym meczu kontrolnym odniósł czwartoligowy GKS Dąb Gaszowice.

Bieg na orientację w Czyżowicach 

Już 7 października odbędzie się kolejna impreza biegowa w Czyżowicach. Jak co roku na bieg na orientację, zaprasza miejscowy klub UKS Sparta Czyżowice.

Bieg tropami wodzisławskich mamutów 

Już 30 września w Wodzisławiu Śląskim – Zawada odbędzie się bieg pod nazwą Cross tropami wodzisławskich mamutów. 

Czyżowice przegrały z Odrą [ZDJĘCIA]  

W sobotę w Czyżowicach rozegrano mecz 5 kolejki klasy okręgowej. Miejscowy LKS zmierzył się z Odrą Wodzisław Śląski. Po równej pierwszej połowie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

To będzie jedna z największych imprez rowerowych na Śląsku! 

W niedzielę (2 września) odbędzie się kolejna edycja rajdu rowerowego organizowanego już po raz XX przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim. To jedna z największych imprez rowerowych na Śląsku, w której zazwyczaj bierze udział kilkuset rowerzystów. W tym roku patronat honorowy nad imprezą objął Czesław Lang, były kolarz,...

Reforma klasy okręgowej w szczegółach 

Obecnie w klasie okręgowej występują 23 zespoły z podokręgów Racibórz i Rybnik. W przyszłym sezonie liczba ta zostanie zmniejszona do 18, a w rozgrywkach 2020/2021 do 16.

Zobacz więcej