Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Bieg Wiosny w Rybniku [ZDJĘCIA]  

161 biegaczy ukończyło rybnicki Bieg Wiosny na dystansie pięciu kilometrów organizowany przez MOSiR Rybnik.

Bieg Barbórkowy 2020 inny niż zawsze 

Ruszyły zapisy na XVI Bieg Barbórkowy, który zaplanowany jest na 6 grudnia. Tegoroczna edycja biegu odbędzie się w Kamieniu.

Dobro silniejsze niż chłód i epidemia. W Raciborzu kilkaset osób pobiegło dla Bożeny Kalety [ZDJĘCIA] [RELACJA WIDEO]  

- Kocham Was wszystkich - w tych słowach pani Bożena podziękowała organizatorom i uczestnikom biegu charytatywnego, który został zorganizowany w celu zebrania pieniędzy na jej rehabilitację.

AKTUALIZACJA

Furia Wojów czyli raciborski bieg z przeszkodami w średniowiecznym klimacie [ZDJĘCIA] [NIEOFICJALNE WYNIKI]  

Bieg z kłodą, ucieczka przed konnymi wojownikami, strzelanie z łuku, czołganie się w fosie i wspinaczka na palisadę - to tylko część "atrakcji" biegu, który w sobotni poranek 3 października został zorganizowany w Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu.

Czernicki Bieg Uliczny inny niż zwykle 

11 czerwca po raz kolejny, a dokładnie po raz siódmy, fani biegania mieli spotkać się na Czernickim Biegu Ulicznym. W tym roku tradycyjny bieg ze względu na koronawirusa odbędzie się w innej formie. Pozostają dwie trasy: 5 i 10 km. A co się zmieni?

Nowa data Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego  

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, rybnicki MOSiR podjął decyzję o zmianie terminu 11. PKO Rybnickiego Półmaratonu Księżycowego.

I Ty możesz zostać przyjacielem - Bieg dla Oliwki 

25 kwietnia w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec-Piaski odbędzie się charytatywny bieg dla Oliwki.

Trwają zapisy na 15. Bieg Barbórkowy  

1 grudnia, punktualnie o godz. 12 wystartuje 15. edycja Biegu Barbórkowego.

Zawodnicy Socios Silesia z brązowymi medalami mistrzostw świata 

Piotr Król, Adam Kałużny i Krzysztof Budzisz zajęli trzecie miejsce w mistrzostwach świata w biegach przeszkodowych (OCR).

Coraz bliżej do V Rafako Półmaratonu w Raciborzu 

Przygotowania do V edycji RAFAKO Półmaraton Racibórz trwają w najlepsze. Bramka do zapisów na bieg jest otwarta (kliknij TUTAJ). Podobnie jak w roku poprzednim, na startujących czekają dwa rodzaje pakietów startowych (standard i premium) oraz kategorie biegowe: open, kobiet i mężczyzn. Półmaraton rozpocznie się na bieżni stadionu lekkoatletycznego...

Biegali duzi i mali, czyli słoneczny Bieg Wiosny [ZDJĘCIA]   

Bieg Wiosny, który odbył się w niedzielę, 19 maja zainaugurował 3. Biegowe Grand Prix Rybnika.

Rybnik ma swoje Grand Prix. Ruszyły zapisy 

Bieg Wiosny, Rybnicki Półmaraton Księżycowy, Kamień Extreme i Bieg Barbórkowy złożą się na 3. edycję Biegowego Grand Prix Rybnika.

Biegacze z Wodzisławia na podium 18. Biegu Potwornego w Rybniku 

W niedzielę 10 lutego zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski wzięli udział w 18. Biegu Potwornym w Rybniku.

Bieg dla Pawła Reka 

7 kwietnia 2019 roku z inicjatywy Judyty Witek, Rafała Milkowskiego i grupy Decathlon Rybnik & Przyjaciele w rybnickiej dzielnicy Paruszowiec - Piaski odbędzie się I charytatywny bieg dla Pawła.

Rok pełen sportowych wydarzeń. Tym żyliśmy w ostatnich miesiącach  

Koniec roku to czas podsumowań. W sporcie w ostatnich 12 miesiącach byliśmy świadkami kilku sporych wydarzeń. Które z nich jest najciekawsze?

Uczestnicy Biegu Barbórkowego liczą na wsparcie kibiców 

W niedzielę 2 grudnia, punktualnie o godzinie 12:00, rozpocznie się ostatni bieg w 2018 roku organizowany przez rybnicki MOSiR. 14. Bieg Barbórkowy będzie zarazem zwieńczeniem II Biegowego Grand Prix Rybnika.

Rybnik znów pobiegnie dla Paczki 

W tym roku już po raz czwarty Rybnik pobiegnie dla PACZKI. 24 Listopada punktualnie o 11:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Gliwickiej rozpocznie się bieg „5 kółek dla Paczki”

Zobacz więcej